Bigjoy Sports BIGWHEY Whey Protein Classic Bisküvi 990g 30 Servis

950,00

Aynı Gün
Kargo

%5 Havale
İndirimi

100₺ Üzeri
Ücretsiz Kargo

%100 Orijinal
Ürün Garantisi

Açıklama

İçtiğiniz Whey Protein Boşa Gitmesin

Bigjoy Bigwhey Protein, yüksek kalitede ham maddeden üretilmiş ve rakipsiz bir içeriğe sahip bir whey proteinidir.

Her servisinde (1 ölçek) 24 gram protein içermektedir.

1 servisinde whey proteinin doğal yapısından gelen 5.5 gram BCAA (lösin, izolösin ve valin amino asitleri) ve 4.2 gram glutamin öncüleri içermektedir.

Sindirim enzimi ilaveli protein tozu

Günlük olarak ne kadar protein aldığınız gelişiminiz için önemlidir. Ancak vücudunuz tükettiğiniz proteini sindirip hücrelerinize taşıyamıyorsa, aldığınız protein boşa gider. Sindirim enzimleri işte burada devreye girer.

Enzimler; vücutta katalizör görevi üstlenirler. Sindirim gibi metabolik işlemlerin daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleşmesini sağlarlar. Örneğin tükettiğiniz protein ya da karbonhidratın kas gelişimi için kullanılabilmesi için önceden vücutta depoladığı enzimleri sindirim sisteminden salgılaması gerekir. Bu enzimlerin eksikliğinde tükettiğiniz besinlerden yeterince yararlanamazsınız

Bigwhey whey protein takviyesi, formülündeki papain ve proteaz enzimleri içtiğiniz proteinin daha verimli sindirilmesine ve ardından işlenmesine katkı sağlar. Bu sayede spor sonrasında hasar görmüş kasların inşası için daha fazla amino asit sağlanmasına yardımcı olur.

 

Bigwhey protein tozu bisküvi aroması ile daha da lezzetli

BigWhey protein tozunun en iddialı olduğu alanlardan biri de aromalarıdır. Çikolata, çilek, muz, kapuçino ve mango&muz aromalarından sonra şimdi bisküvi lezzetli protein tozu alternatifi ile karşınızdayız.

Bigwhey protein tozu, karıştırırken köpürme ve içtikten sonra midede şişkinlik yapmaz. Antrenmandan önce ya da sonra rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Bigwhey whey proteini nasıl kullanılır?
Bigwhey protein tozunu antrenmandan önce ve sonra 1 ölçek olarak kullanabilirsiniz. İleri seviye antrenman yapan sporcular, öğün aralarında ya da kahvaltı ile beraber 1 ölçek daha (toplamda günde 2 ölçek) kullanabilir. Aromanın tadını en iyi olarak 200 ml su / süt ile alabilirsiniz.

Elbette kullanacağınız sıvının miktarını damak tadınıza göre ayarlayabilirsiniz. Tadı yoğun gelirse sıvı miktarını artırabilir, tadı sade gelirse sıvı miktarını azaltabilirsiniz. Sıvı miktarını değiştirmek sadece lezzetini değiştirecektir. Ürünün etkisi üzerinde bir değişiklik yapmayacaktır.

 

Ek bilgi
Aroma

Bisküvi

Hedef

Kas Kütlesi

Marka

Bigjoy

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Bigjoy Sports BIGWHEY Whey Protein Classic Bisküvi 990g 30 Servis” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir