Bigjoy Sports BIGWHEY Whey Protein Classic Bisküvi 2376g 72 Servis

1.980,00

Aynı Gün
Kargo

%5 Havale
İndirimi

100₺ Üzeri
Ücretsiz Kargo

%100 Orijinal
Ürün Garantisi

Açıklama

İçtiğiniz Protein Tozu Boşa Gitmesin

Bigjoy Bigwhey Classic, yüksek kalitede ithal ham maddeden bir whey protein tozu desteğidir. İçerisindeki protein ham maddesi %100 peynir altı suyundan elde edilmiştir. En yüksek kaliteyi garanti edebilmek için, ürünlerimizi fason olarak değil kendi üretim tesisimizde üretiyoruz.

Bigjoy Whey protein her servisinde (1 ölçek) 24 gram protein içermektedir. 1 servisi whey proteinin doğal yapısından gelen 5.5 gram BCAA ve 4.2 gram glutamin öncüleri içerir.

Protein Tozunu Seçerken En Önemli Kriter: Ne Kadar Yararlı Oluyor?

Enzimler; vücutta katalizör görevi üstlenirler. Sindirim gibi metabolik işlemlerin daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleşmesini sağlarlar. Örneğin tükettiğiniz protein tozu ya da karbonhidratın kas gelişimi için kullanılabilmesi için önceden vücutta depoladığı enzimleri sindirim sisteminden salgılaması gerekir. Eğer sindirim enzimleri yeteri kadar salgılanmazsa, kullandığınız ürün dünyanın en iyi protein tozu olarak nitelendirilen bir ürün dahi olsa, istediğiniz verimi elde edemezsiniz.

Sindirim Enzimi İlaveli Whey Protein Tozu

Bigjoy Bigwhey Classic, formülündeki papain ve proteaz enzimleri içtiğiniz proteinin daha verimli sindirilmesine ve ardından işlenmesine katkı sağlar. Bu sayede spor sonrasında hasar görmüş kasların inşası için daha fazla kullanılabilir amino asit sağlanmasına yardımcı olur.

Aroma

Protein takviyeleri arasında seçim yaparken dikkat edilen en önemli kriterlerden biri de aromasıdır. Bigjoy Bigwhey Classic protein tozunun en iddialı olduğu alanlardan biri de aromalarıdır. Piyasada çok tercih edilen bisküvili protein tozu, çikolatalı protein tozu, çilekli protein tozu gibi aroma seçeneklerinin yanında daha önce hiç üretilmemiş mango ve muz karışımı, vanilya ve hindistan cevizi karışımı gibi aroma seçenekleri de sunar. Karıştırırken köpürme ve içtikten sonra midede şişkinlik yapmaz. Antrenmandan önce ya da sonra rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Kullanım Şekli

Protein tozları su ya da süt ile karıştırılarak tüketilebilir. Kullanacağınız sıvı miktarı sadece aromanın yoğunluğunu değiştirir. Az miktarda sıvı kullanırsanız (örneğin 200 ml) aromayı daha yoğun hissedersiniz. Sıvı miktarını artırmak (örneğin 350 ml) aroma daha hafifler. Ne kadar su kullanacağınız tamamen sizin damak tadınıza kalmıştır. Örneğin aldığınız çikolatalı protein tozu çok tatlı geldiyse sıvı miktarını artırabilir, hafif geldiyse ve çikolata tadını alamıyorsanız, sıvı miktarını azaltabilirsiniz.

Tavsiyemiz antrenmandan sonra 1 servis kıllanmanızdır. Eğer çok yoğun antrenman yapıyorsanız ve protein açığınızı normal öğünler ile kapatamıyorsanız, öğün aralarında da 1 servis olmak üzere toplam 2 servis alabilirsiniz.

1 servis 1 ölçeğin silme olarak yani protein tozu, ölçeğin ağzı ile aynı hizada olacak, yandan baktığınızda tepe oluşturmayacak şekilde doldurulmasıdır. Ölçeğin üzerindeki rakamlar her plastik ölçekte olan ve sıvı birimini ölçmek için kullanılan rakamlardır. Bu yüzden yanlarında “ml” birimi vardır.

Ek bilgi
Aroma

Bisküvi

Hedef

Kas Kütlesi, Toparlayıcı

Marka

Bigjoy

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Bigjoy Sports BIGWHEY Whey Protein Classic Bisküvi 2376g 72 Servis” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir