Bigjoy Sports Mass Attack

1.650,00

Aynı Gün
Kargo

%5 Havale
İndirimi

100₺ Üzeri
Ücretsiz Kargo

%100 Orijinal
Ürün Garantisi

Açıklama
Mass Attack

Bigjoy Sports Mass Attack

828,00 TL
Besin Bilgileri
Porsiyon Büyüklüğü:100g
Porsiyon Sayısı:30
Her Porsiyon İçin Miktar
Enerji/Energy1520kJ/358kcal
Yağ/Fat2,28g
-Doymuş Yağ/Saturated Fat1.4
Karbonhidrat/Carbohydrate54,42g
-Şekerler/Sugars10,94g
Protein30g
Tuz/Salt0,22g
Vitamin C/Vitamin C24mg
Vitamin B68mg
Vitamin B34,8mg NE
Vitamin E3,6mg a-TE
Vitamin B51,8mg
Vitamin B20,42mg
Vitamin B10,33mg
Vitamin A240µg RE
Folik Asit/Folic Acid60µg
Biotin15µg
Vitamin D31,5µg
Vitamin B120,75µg
Kreatın Monohidrat Creatıne Monohdyrate3000mg
L-Glutamin/L-Glutamine2000mg
L- Arjının/ L- Arginine1000mg
Taurin/Taurine1000mg
Kullanım Bilgisi:2 ölçek (100g) ürünü 300-400 ml su veya yağsız süt ile karıştırarak, beslenme durumunuza göre antrenman öncesi veya sonrası tüketebilirsiniz.
Barkod: 8681571359029
Koli İçi Miktar: 6
Son Kullanma Tarihi: Ağustos 2026
Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 1.380,00 TL
AromaÇikolata
Gramaj3000g
Adet
Bu ürünü satın almak için asgari miktar: 6
DETAYLI BİLGİ

BIGJOY SPORTS ® MASS ATTACK®

BIGJOY SPORTS® Mass Attack® sporcular için geliştirilmiş yüksek kalitede Whey Protein, 2 tip Karbonhidrat, Kreatin, L-Arginin, L-Glutamin, Taurin ve Vitamin kompleksi içeren BigJoy® ailesinin yeni jenerasyon ürünüdür.

Whey Protein, dünyanın en çok tercih edilen, vücut tarafından hızlı sindirilebilen ve kas gelişimi için en önemli kaynakların başında gelmektedir. Yapılan araştırmalarda Whey protein kullanımının hem diğer protein kaynaklarına göre daha değerli olduğu hem de kas gelişimi üzerinde pozitif etkileri olabileceği belirtilmektedir.

İçeriğinde bulunan Maltodextrin ve patentli Palatinose karbonhidrat içeriği hem uzun süre enerji sağlarken hem de kan şekerinin istikrarlı bir şekilde yükselmesini sağlar. Bu sayede hem hızlı enerji ihtiyacınız karşılanırken hem de uzun süreler kaslarınız beslenecektir.

Kreatin dünyada üzerinde en çok araştırma yapılan takviyelerden biri olarak ATP üretimi, kuvvet artışı ve kas gelişimi için önemli desteklerden biridir. İster vücut geliştirme için olsun ister spor performansıyla ilgili durumlarda olsun kreatin beslenme ve spor bilimcileri tarafından sıklıkla kullanılan bir gıda takviyesidir.

L-Arginin Nitrik Oksit seviyesinin yukarı taşınmasını sağlayarak kasların daha iyi beslenmesine yardımcı olurken oksijenin de dokulara daha hızlı taşınmasıyla kasların daha iyi çalışmasına destek olur.

L-Glutamin özellikle yoğun antrenmanlar sürecinde kasların yenilenmesi ve gelişimi için önemli rol oynarken bağışıklık sistemi üzerinde de önemli etkisi bulunmaktadır. Yapılan birçok çalışmada L-Glutamin desteğinin sporcuların gelişimi tarafından önemli olduğu kabul edilmektedir.

Taurin vücudun enerji seviyesinde gelişme ve antioksidan etkisiyle gıda takviyeleri arasında önemli bir yeri bulunmaktadır. Bu sebeple özellikle Pre-workout ve Bcaa kompleks gibi içeriklerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Vitamin kompleksler vücudun bağışıklık, kas ve bütün yaşamsal fonksiyonlarında önemli görevleri vardır. Eksikliğinde bu fonksiyonların yetersiz çalışmalarına sebep olmaktadır.

BIGJOY SPORTS® Mass Attack® sahip olduğu bu kompleks formül ile kas gelişiminize, hacim artışınıza, enerji seviyenizin yükselmesine ve bu doğrultuda spor performansınızın artmasına destek olacaktır.

BIGJOY SPORTS® Mass Attack® her servis için 30 gr whey protein ve 54 gr karbonhidrat ile marketin en yüksek değerlerini verirken her biri kas gelişiminde önemli olan L-Arginin, Kreatin, L-Glutamin, Taurin ve Vitamin içerikleri ile size tek bir üründen fazlasını sunmaktadır.

Her BIGJOY® ürününde olduğu gibi kalitesi ve harika lezzeti ile vazgeçilmeziniz olacak.

BIGJOY SPORTS® Mass Attack®’ın öne çıkan özellikleri;

30 gr Whey Protein

54 gr Karbonhidrat Karışımı (Maltodextrin ve Palatinose)

3000 mg Kreatin

2000 mg L-Glutamin

1000 mg L-Arginin

Taurine ve Vitaminler

KULLANIM ŞEKLİ : 2 ölçek (100g) ürünü 300-400 ml su veya yağsız süt ile karıştırarak, beslenme durumunuza göre antrenman öncesi veya sonrası tüketebilirsiniz.

 

Ek bilgi
Aroma

Çikolata

Hedef

Hacim Kazanmak, Kas Kütlesi, Kilo Almak

Marka

Bigjoy

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Bigjoy Sports Mass Attack” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir