Grenade Creatine %100 Pure Creatine Monohydrate 500 Gr

599,00

Stokta yok

Aynı Gün
Kargo

%5 Havale
İndirimi

100₺ Üzeri
Ücretsiz Kargo

%100 Orijinal
Ürün Garantisi

Açıklama

%100 SAF KREATİN MONOHİDRAT

Kreatin Monohidrat, mevcut en kapsamlı şekilde incelenen takviyelerden biridir ve gücü [1], toparlanmayı [2], anaerobik kapasiteyi [3] ve yağsız kütleyi [4] artırmasıyla tanınır. Bu geniş araştırma miktarıyla kreatin, yüksek yoğunluklu egzersiz performanslarını, kas kütlelerini ve fiziksel iyileşmelerini en üst düzeye çıkarmak isteyen sporcular için vazgeçilmezdir.

Kreatin, vücutta doğal olarak üretilen ve ayrıca gıdalarda doğal olarak bulunan bir moleküldür. Kendi başına bir amino olmasa da kreatin vücutta glisin, arginin ve metiyonin amino asitlerinden üretilir. Grenade Essentials Kreatin %99 saftır ve ilave dolgu maddesi veya hacim arttırıcı madde içermez, kolayca emilen bir kreatin formu sağlar. 

*Kreatin, günlük 3g kreatin alındığında, kısa süreli, yüksek yoğunluklu egzersizlerin birbirini izleyen patlamalarında fiziksel performansı artırır.

Grenade Creatine %100 Pure Creatine Monohydrate 500 Gr | FittShake orijinal ürün garantisiyle protein tozu, amino asit, kilo ve hacim, kreatin vb. sporcu gıdalarını %5 havale indirimi ile uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

NASIL. NE ZAMAN. NİYE.

KİMLER KREATİN DESTEKLEMELİDİR?

Profesyonel atletlerden, spor salonuna ilk kez gidenlere kadar, yağsız vücut kütlesini, gücü ve anaerobik performansı artırmak isteyen herkes.

KREATİN YÜKLEME NEDİR VE YAPMAM GEREKİR Mİ?

Kreatinin “yükleme aşaması”, kasları tamamen doyurmak için ilk 7 gün boyunca artan miktarda kreatin tüketilmesini içerir. Bu isteğe bağlıdır ve kişisel tercihinize ve bir birey olarak sizin için neyin en iyi olduğuna bağlıdır.

KREATİN GÜVENLİ Mİ?

Evet, kreatin hem erkekler hem de kadınlar için güvenlidir.

Ek bilgi
Hedef

Hacim Kazanmak, Kas Kütlesi, Performans ve Güç

Marka

Grenade

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Grenade Creatine %100 Pure Creatine Monohydrate 500 Gr” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir