Bigjoy Sports Predator Shot Portakal 20 x 60ml

990,00

Aynı Gün
Kargo

%5 Havale
İndirimi

100₺ Üzeri
Ücretsiz Kargo

%100 Orijinal
Ürün Garantisi

Açıklama

Predator Şimdi Tek Kullanımlık Pratik Ambalajında!
Taşıma ve kullanım kolaylığı ile sporcu ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan Predator shot için spor çantanda yer aç!

Pratik kullanımı ile Predator shot antrenman yolunda her an seninle.

Yüksek şiddette antrenman yapmaya yardımcı preworkout (antrenman öncesi) formülü ile sıvı formda karşınıza çıkan Predator, 60 ml shot ambalajı ile pratik kullanım imkanı sunuyor. Zengin bir formüle sahiptir. Antrenmanda ihtiyaç duyduğunuz içerikleri, ideal dozda sunar. Beta alanin, sitrülin, arjinin akg, taurin, kafein, L-Tirozin, guarana ekstresi, kırmızı biber tozu ve B6&B12 vitaminlerini içerir.

Beta Alanin

Predator Shot, beta alanin içerir. Beta alanin, antrenman performansınızı artırmaya yardım eden bir amino asittir. En büyük faydası yorgunluk seviyesini aşağı çekmeyi desteklemesi ve kas dayanıklılığını artırmaya yardımcı olmasıdır. Bu özellikleri sayesinde daha uzun süre ve daha şiddetli antrenman yapmanıza katkıda bulunur.

Arjinin AKG

Predator Shot, arjinin AKG içerir. Arjinin, nitrik oksit seviyelerinin yukarı taşınmasını sağlayarak kan dolaşımını artırır. Artan kan akışı ile beraber kaslara daha fazla besin, oksijen ve glikoz gider. Yıpranan kasların onarımı ve yeni kas gelişimi hızlanır ve daha yüksek pump hissi oluşur.

Sitrülin

Predator Shot, sitrülin içerir. Sitrülin sporcuların antrenman performansını artırmak için en çok kullandığı amino asitlerden bir tanesidir. Yüksek yoğunluklu ağırlık antrenmanında setler arasında daha hızlı toparlanma sağlar. Tıpkı arjinin gibi, nitrik oksit artışı sağlar ve kan akışını artırır.

Taurin ve kafein

Predator Shot, taurin ve kafein içerir. Bu iki içerik, hem fiziksel hem de zihinsel performansın yükselmesini sağlar.

Tirozin

Tirozin, beyinde dopamin öncüsü olup, yorgunluk hissini önlemeye yardımcı bir amino asittir.

Kırmızı Biber Tozu

Predator Shot, içeriğinde bulunan kırmızı biber tozu vücut ısısını arttırarak yağ hücrelerinin enerji döngüsüne dahil olmasına yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?

Predator Shot,. 1 servis (1/2 shot ) ürünü antrenmandan 20-30 dakika önce tüketebilirsiniz. 1 kutu 20 shot olan ürünümüz 40 servislik kullanım imkanı sağlar.

Ek bilgi
Aroma

Portakal

Hedef

Enerji, Performans ve Güç

Marka

Bigjoy

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Bigjoy Sports Predator Shot Portakal 20 x 60ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir